Propadáky z TV NOVA (1/8)

17. dubna 2009 v 20:00 |  Propadáky z TV NOVA
A je to tady! Dnes na našem blogu začíná nový seriál, který se bude zabývat alespoň pro Novu velmi nepopulárním tématem. My jsme se rozhodly, že i neúspěch patří k chodu televize a proto si je nyní v 8 dílech představíme.

1. díl - Big Brother
Píše se rok 2005, na televizních obrazovkách v Česku se příliš nic neděje, na konkurenčních stanicích se začínají testovat seriály, vyjímkou nebyla ani Nova, objevuje se seriál Pojišťovna štěstí - první novodobý seriál Novy.

Už na začátku roku 2005 se na Nově spekuluje o tom, že se bude vysílat opravdová realityshow a to ta největší - začíná se připravovat show Big Brother. Už na jaře se začíná se stavbou budovy, areálu, kde bude soutěžit několik soutěžících o 10 milionů korun.

Krom toho, že se jedná o jednu z největších světových show má tato soutěž ještě další tahák a to moderátora, tím se stává Leoš Mareš. Vše připraveno, soutěžící vybráni, budova postavena, studio zařízeno a v září 2005 se může celá show rozjet.

Nova záměrně začíná se svojí show o týden dříve, stejně to ale nestačí. O pár dní dříve totiž začne na konkurenční stanici show VyVolení - přestože má úvodní show větší sledovanost na Nově, po celého čtvrt roku konkurence poráží Novu.

Nova narazila, vedení televize je v ohrožení. Takové propadnutí ve sledovanosti nikdo neočekával, přesto se ale jede až do konce, i přes všechny snahy se show nepodaří nijak nastartovat.

Poslední pozitivní věcí byla vysoká sledovanost závěrečné show, ve kterém se všichni dozvěděli, kdo celou show vyhrál - porazila dokonce i kokurenci. Po tomto nárazu Nova pochopila, že i ona je ohrozitelná. Štěstí ovšem přálo seriálům, ve stejný rok se spustil seriál Ordinace v růžové zahradě a Ulice - oběma projektům se extrémě daří již čtvrtým rokem.

Pokračování příště... 24. dubna 2009 - Propadáky z TV NOVA (2/8)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 roman roman | 17. dubna 2009 v 22:03 | Reagovat

hodně dobrý....už se těším na další díl a kdy se to bude vždy na webu objevovat? jw určitěn pravidelný čas?

2 web web | 18. dubna 2009 v 8:00 | Reagovat

Každý pátek ve 20:00.

3 Jarmil Jarmil | 20. dubna 2009 v 0:22 | Reagovat

A to je ještě vynecháno, jak z lidí udělali úplný debily zjevným výběrem lidí do BB - ( svalovce, krásky, pornoherec/čka)

4 Maxx Maxx | 9. června 2009 v 12:25 | Reagovat

NO jo, Vyvolení byli nejlepší, BB byl fakt humus!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama