Nové projekty se vybírají i podle možnosti vysílání na interentu

7. dubna 2009 v 16:00 |  Novinky
To, jaké projekty uvdíte na televizních obrazovkách má v rukou vývojové centrum televize Nova. Tam se shromažďují všechny možnosti, které by mohli být na Nově eventuélně v budoucnu vysílány. A podle čeho se vybírá.

Novinkou v posledním roce je možnost svázat televizní projekt s interentovýmis tránkami televize Nova. Tedy nejen to, že projekt bude mít svoji valstní stránku, ale také to, zda se může vysílat na internetu.

Jedná-li se o původní seriál, tak tam není žádný problém. Nova má svoje vysílací práva a může jej volně distribuovat prostřednictvím interentu - podobně se vysílají třeba seriály Ordinace v růžové zahradě, Ulice nebo Comeback.

Pokud se ale jedná o zahraniční projekty, tak tam by mohl nastat problém. Nova si podle nových kritérii bude vybrírat jen projekty, které se mohou vysílat na stránkách nova.cz. Napříkald zahraniční projekt Výměna manželek toto povolení má, v minulosti to bylo podobné u soutěže Česko hledá SuperStar. Do budoucna má Nova připravenu realtyshow Dům snů, kterou bude také vysílat prostřednictvím televizního archivu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama