Nova bude informovat o digitalizaci

18. dubna 2009 v 10:00 |  Digitalizace
Digitalizace v České republice se nezadržitelně blíží, uvědomují si to všechny české televize, vyjímkou není ani ta nejsledovanější - televize Nova. To jak se připravuje na digitaliazci a co chystá, o tom dnešní článek.

Televize Nova, alespoň podle generálního ředitele Novy Petra Dvořáka, nesouhlasí příliš s nynějšími přípravami na digitalizaci. Podle Dvořáka stát příliš neinformuje obyvatele, diváci by potom mohli o svoje oblíbené pořady přijít.

Zatím není jisté, jak bude Nova spolupracovat se státem nebo zda stát bude do kampaně na podoboru informovanosti kolem digitalizace dávat větší finanční prostředky. Nova se ale už brzy do informovanosti pustí trochu více.

Už nyní se podle zpráv z Novy připravují speciální upoutávky, který by měli poprvé běžet již příští týden v pořadu Snídaně s Novou, upoutávky by se měli objevit i v hlavní zpravodajské relaci nebo v průběhu vysílaní.

* Aby byl náš blog ještě přehlednější, od dnešního rána jsme zařadili několik nových rubrik. Jedná se o tyto rubriky: MTV Czech, Comeback a Digitalizace. Věříme, že vám tyto rubriky pomohou v lepší orientaci na našem blogu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama