Fenomén Gott - jedinečný dokument již v květnu

26. dubna 2009 v 16:00 |  Novinky
Televize Nova se za posleních několik let výrazně změnila a můžeme dokonce říci, že se stále ještě mění a vyvíjí. To, co bylo před lety úplnou samozřejmostí, už nyní není, co bylo pro Novu nepochopitelné se nyní stává realitou.

Reč je například o televizních estrádách, které byli na Nove sice velmi populární ale na tuto dobu se jednalo již o přežitek a pouhý lehký televizní formát, který by v dnešní konkurenci možná ani neobstál. Nyní je vše jinak.

Nova se začíná zaměřovat hlavně na seriálovou tvrobu, která je na celém světě velice úspěšná už po několik desítek let. Dalším formátem, do kterého Nova výrazně investuje je například filmová tvorba, která je také velmi populární.

V poslední době Nova zazářila na dokumentárním poli a to když se zapojila v producentské roli do dokumentárního snímku Občan Havel, který získal i Českého lva. Nyní se chystá další, tentokrát sice ne filmový ale bude stát i přesto rozhdoně za shlédnutí.

Reč je novém dokumentárním snímu s názvem Fenomén Gott. Televize Nova jej v premiéře uvede již v sobotu 9. května ve 20:00. Vy se na našem blogu můžete už brzy těšit na článek právě o tomto dokumentu, který bude mapovat jeden rok zpěváka Karla Gotta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama