Další dva registrované názvy pro Novu

22. dubna 2009 v 16:00 |  Novinky
Jen málo informaci naleznete na českém internetu právě o televizi Nova to ještě o zbrusu nových projektech, které se brzy dostanou teprve do fáze příprav. Ještě před tím je ale zapotřebí, zaregistrovat si název.

Už několikrát na našem blogu jsme vás informovali o tom, že si Nova na Úřadu průmyslového vlastnicví zaregistrovala název nebo logo některého z projektů. V minulosti to byl napříkald projekt Dokonalý svět, Dům snů nebo Okresní přebor

U všech těchto projektů už víme o jaké projekty se bude vlastně jednat, v případě třeba názvu Fatale můžeme jen spekulovat. A do toho se nám zamýchali další dva nové názvy, které jsou jedny z nejzajímavějších. Proč?

Je neuvěřitelné, jaké názvy si Nova zaregistrovala. Názvy jsou Deset stupňů ke zlaté a Vtipnější vyhrává. Oba tyto názvy měla kdysi právě Československá televize ve svém programu, jednalo se o televizní soutěže.

Tyto soutěže byli právě na obrazovkách ČST velice úsěšné. Plánuje snad Nova nějakou soutěž a nebo si jej registruje pouze do nějakého se vých nových projektů. Podobně tomu bylo například s televizí H2O do seriálu On je žena!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama