Comeback bude mít ''pauzu''

20. dubna 2009 v 16:00 |  Comeback
Mnozí z vás, kteří právě čtou tento článek, tedy zatím pouze headline a několik prvních slov, jsou určitě zděšení, co jen to píšeme, tedy proč bude mít nejoblíbenější komediální seriál v Česku pauzu. V následujícím článku vám to vysvětlíme.

Nemusíte se bát, že příjdete každou středu o svůj oblíbený seriál, jen se můžete podívat na díl, který už jste mohli před nedávnem vidět. Televize Nova totiž zkouší do Česka zapojit nový model, který volně funguje v zahraničí.

V USA to napříkald funguje tak, že v září začně nějaký nový seriál přes Vánoce až napříkald do března má seriál pauzu, podobně jako tomu bylo v Comebacku. No a mezi jednotlivými díly se dělají přestávky.

Ne že by se přerušil seriál a nasadilo se místo něj něco nového, jen můžete sledovat starší díly. Podobně tomu bude i v Česku ze seriálem Comeback. Vedení Novy si myslí, že je to dobrý krok kupředu, uvidíme však, co na to řeknou diváci.

Už tento týden můžete sledovat premiérový díl seriálu Comeback s názvem Narozzeniny, za týden ale žádný premiérový díl nebude, sledovat můžete reprízu dílu s názvem Je jaro... To jakou bude mít sledovanost reprízovaný díl zatím nikdo nedokáže odhadnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama