Co nového v dubnu ?

1. dubna 2009 v 16:00 |  Novinky
Jako každý měsíc vám vždy první den v novém měsíci přinášíme aktuality o tom, co nás čeká v tom následujícím měsíci. Tentokrát to bude měsíc duben , který se dnes otevřel 1. dubnem. Co nás tedy čeká v dubnu ?

Televize Nova má rozjeto nyní spoustu projektů, během dubna se tedy budou natáčet další pokračování vašich oblíbených pořadů a seriálů. Ze seriálů to bude Ulice, Ordinace a Comeback, natáčí se ale také Okresní přebor nebo Dokonalý svět. Z nových pořadů pak Dům snů.

Protože má Nova zaplněný celý vysílací čas až do června v dubnu neuvidíme žádnou programovou novinku. Dočkáme se jen některých zvláštních speciálů, ten první můžete sledovat již dnes večer ve 20:00 na Nově.

Jedná se o fotbalový zápas mezi Českem a Slovenskem. Jako další se můžete těšit na 18. duben, kdy Nova uvede vyhlášení ankety o nejpopulárnější osobnosti televizní obrazovky - Tý Tý s Lucii Borhyovou a Daliborem Gondíkem.

V průběhu dubna také skončí hlasování o nejlepší studentský film v rámci Noci filmových nadějí, o tom, kdo vyhrál se dozvíte na portálu nova.cz a tn.cz. Už nyní pro vás připravujeme program na letošní Velikonoce, těšit se můžete těšit na několik klasických pohádek, ale také několik premiér, včetně jedné české. Už brzy....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama