Česko-slovenská SuperStar - už na PODZIM !

17. dubna 2009 v 10:00 |  SuperStar
Dalo by se říci, že taková událost jako je Česko-slovenská SuperStar se neutají, Nově společně s televizí Markáza se to povedlo celkem dlouho. Nyní zhruba 4 měsíce před startem vše vyplulo na povrch. Co již víme.

Přišlo to velmi rychle, televize Nova spolu se sesterskou televizí Markíza oznámila, že letos na podzim uvede velkou Česko-slovenskou SuperStar. Podrobnosti o moderátorech či o prvních kolech nejsou zatím známy.

Už nyní se začínají připravovat první návrhy k této show, promýšlí se jak to bude celé vypadat a kde se vlastně bude natáčet, vybírají se také moderátoři. To jak to celé bude vypadat se dozvíme v průběhu prázdnin.

Před několika týdny jsme vám prozradili, že Nova má ještě jednu licenci na tento poařd, také jsme vám prozradili, že jej pravděpodobně nevyužije. Nyní už ale víme, že ano. Budeme pro vás zjišťovat podrobnosti a přineseme vám brzy článek o tom, zda tento velký projekt poběží zároveň s dalším velkým projektem Dům snů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 17. dubna 2009 v 10:32 | Reagovat

Tak to je, ale dobrý na to se těším......A co vy už chystáte něco nového pro své čtenáře? Vzhled atd? Ale info přimšíte dobré.....

2 web web | 17. dubna 2009 v 16:00 | Reagovat

Těšte se dnes na nový seriál ve 20:00.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama