18. týden

26. dubna 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a my vám na našem blogu opět přinášíme přehled toho, na co se můžete těšit v příštím týdnu, tentokrát zabrousíme lehce i do květnového televizního programu. Pojďme se tedy podívat co nás čeká.

Nejdříve začneme jako vždy seriálovou nabídkou. Jako první se podíváme na premiéru první řady amerického kriminálního seriálu Vražedná čísla, které můžete sledovat každý všední den v podvečer od zítřejšího dne. Už ve čtvrtek také začíná repríza druhé řady Kriminálka Miami. V pátek nám začíná dobrodružný seriál Kráslovství surikat, nezapomeňte ani na reprízu animovaného seriálu Kamarádi z lesa, od neděle.

Co se týče filmové nabídky, těšit se tentokrát můžete na čtyři premiérové filmy. Bude to už ve středu kanadský thriller Hrátky s nebezpečím, od 23:10. V sobotu večer to pak bude premiéra megafilmu Růžový panter ve 20:00. Nezapomeňte také na britský horor Pustina od 23:35 taktéž v sobotu. V neděli dopoledne si nenechte ujít americký kriminální film Jane Doe: Deklarace nezávislosti v 10:10.

V sobotu odpoledne ve 13:35 si nenechte ujít záznam charitaivní akce Chceme žít s Vámi. V neděli odpoledne se pak na obrzovkách Novy setkáte se závodem Moto GP, tentokrát to bude Velká cena Španělska, dívat se můžete od 13:30.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama