100. díl Ordinace uvídíme již zítra

6. dubna 2009 v 16:00 |  Ordinace v růžové zahradě
Je až neuvěřitelné, jak utíkají jednotlivé epizody tak velkých seriálů, jakým je napříkald seriál Ordinace v růžové zahradě. Na začátku všeho stál na podzim 2005 pouze 34 dílný seriál z lékařského prostředí, vyvynula se z toho soap opera.

Druhá řada seriálu Ordinace v růžové zahradě oslaví již zítra ve 20:00 svůj stý díl. Fanoušci se mohou těšit na spoustu zajímavých zápletek. Ty nejžahvější vám nyní v tomto článku nabídneme. Co se tedy bude dít?

Ředitel Valšík je jménem Kárského odvolán z funkce ředitele nemocnice. Na jeho místo usedá doktor Vladimír Pusenský. Tereza Valšíková je těhotná a neví, zda-li to má říci i otci svého dítěte. Lucie Hrušková utrpí závažná zranění při jednom ze seskoků padákem, chirurgům kamenické nemocnice se podaří ji zachránit. Z Německa se narychlo vrací Tomáš Hruška.

Jubilejní 100. díl Ordinace je ve skutečnosti již 294. dílem celého seriálového projektu, který nejdříve začal první řadou a pokračoval i řadou druhou. Nova plánuje seriál vysílat i nadále a to i v sezóně 2009/2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama