1. května na Nově

27. dubna 2009 v 10:00 |  Novinky
Už tento pátek nám začíná měsíc, tentokrát pátý v pořadí, čili květen. A protože 1. května pro nás televizní diváky všechny televize připravují po celý den nějaký speciál program. Rozhdoli jsme vám prozradit ten letošní novácký.

Celý den začne tradičně českým dětským filmem, letos to bude film Lucie, postrach ulice v 7:45. Už v 9:10 se těšte na česko pohádkovou komedii Kouzelný měšec. V 10:55 si pak rozhdoně nenechte ujít nezapomenutelný výkon Jana Wericha v komediálním filmu Císařův pekař.

Už odpoledne si pro vás Nova nachystala další filmy. Od 12:25 se teště na americkou komedii s názvem Hlava rodiny, hned po tomto filmu to bude další a sice americká komedie, tentokát to bude Flek. V 16:15 buďte rozhdoně u televizní obrazovky, bude tu pohádka Z pekla štěstí.

Od 18:30 tu pro vás bude tradiční nekonečný seriál Ulice. Protože o svátku nebudou Odpolední televizní noviny vše podstatné se dozvíte v těch večerních Televizních novinách. Od 20:00 to bude legendární Hříšný tanec, následovat bude Kráčející skála.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama