Shrnutí měsíce - březen 2009

31. března 2009 v 16:00 |  Shrnutí měsíce
Je až neuvěřitelné, že jsme se opět dostali na konec dalšího měsíce. Poslední březen je právě dnes, už zítra nás čeká první dubnový den. Přestože tento měsíc nebyl pro náš blog z hlediska techniky příliš povedený, doufáme, že ten další bdue lepší.

Pojďme se tedy opět podívat, co nám Nova v březnovém měsíci nachystala. Už na začátku ěmsíce března se odstartovala hlasování do ankety TýTý a sice do 18. ročníku, zda-li se v ní umístí na prvních příčkách lidí z Novy rozhodnete právě vy.

Nova začala hledat nové talenty ke svému 4. kanálu - MTV Czech, to jak bylo hledání úspěšné se dozvíme již na podzim letošního roku. Po delší pauze se také spustil dlouhočekávaný sitcom Comeback, který je stále úspěšný.

Nova se zajímala také o dění na internetu, spustila speciální stránky k projektu MTV a také zbrusu nový videoportál, který se zabývá především sportem, naleznete jej na videosport.cz. Upravila také některé maličkosti na stávajících stránkách.

Václav Klaus přijal pozvání do televize Nova a sice do speciálu Televizních novin, které mdoerovala Markéta Fialová. Bývalý prezdient Václav Havel zase dostal cenu - Českého lva a to za film Občan Havel, Nova byla koproducentem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama