Nova tu bude minimálně do roku 2025

14. března 2009 v 17:17 |  Novinky
14. března 10:00 - Pro všechny příznivce nejsledovanější komerční televize v České republice máme v dnešním prvním článku dobrou zprávu. Nově byla prodloužena licence, vše o této události se dozvíte právě dnes na našem blogu.

Podle původních materiálů měla televize Nova vysílat pouze do roku 2017, tedy lépe řečeno měla licenci do tohoto roku a to na analogové vysílání. Nyní díky digitalizaci je vše jinak a mění se i licence.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) prodloužila televizi Nova, tedy společnosti CET 21 licenci na vysílání Novy o osm let. Nova může, nyní už v podobbě digitálního vysílání, vysílat ještě neuvěřitelných 15 let, tedy ještě jednou tolik něž vysílá nyní.

Díky této nově přidělené licenci Nova musí dodržet přísné podmínky, včetně aktuálního vypínání analogového vysílání, které poprvé proběhne již na konci měsíce dubna. Nova se tedy po roce 2012 vzdá definitivně analogového vysílání v celé ČR.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tadeáš Havlík Tadeáš Havlík | E-mail | Web | 16. března 2009 v 17:49 | Reagovat

Dobrý den,

blahopřeji Vám k subdomě http://www.televizenova.blog.cz stránky o TV Nova jsou luxusní a ještě luxusnější by mohli být :) kdybi vnikali na adrese www.tv-nova.webnode.cz -ale tímto Vás požádám o drobnost přístupová hesla Vám k IP adrese www.tv-nova.webnode.cz dám :) jen v tom případě, že na tyto webové stránky dáte i část mého obsahu. S pozdravem Havlík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama