Nova má ještě licenci na SuperStar

14. března 2009 v 17:18 |  SuperStar
14. března 16:00 - Před několika lety se na televizi Nova objevil poprvé velký projekt, který hledal nadějné zpěváky z celé České republiky - velká soutěž talentů Česko hledá SuperStar se poprvé na televizní obrazovce objevil již v roce 2004.


Tento v Česku dosud nevídaný projekt sklidil u diváků ovace. Úspěch této první řady dokazuje také oblíbenost tehdejší první vítězky Anety Langerové. O rok později jste mohli vidět řadu druhou na podzim roku 2006 potom řadu třetí.

Nyní se na povrch dostali informace, že televize Nova stále ještě vlastní licenci, kterou před pěti lety podepsala se společností FremantleMedia, která vlastní licenci na provozování soutěže Pop Idol na celém světě.

Nova má podle některých zdrojů licenci na 4. řadu Česko hledá SuperStar, podle Novy ji ale s největší pravděpodobností nevyužije, smlouva vyprší k poslednímu dni tohoto roku. Licenci si pak může koupit kterákoliv jiná televize, stát se může také to, že po pár letech ji opět koupí Nova.

* Na našem blogu nefunguje zveřejňování článků na určitý čas, proto se tu bohužel budou články objevovat vždy v průběhu dne (většinou k večeru). Děkujeme za pochopení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama