Nova hledá podvečerní pořad

28. března 2009 v 10:00 |  Novinky
Televize Nova hledá do svého programu další novinky, není zatím jisté, zda se jednu z novinek podaří vymyslet již do letošního podzimu, ale na příští rok to určitě dopadne, hledá se novinky v podvečerním programu.

Jak Nova již několikrát zmínila, chtěla by si do svého podvečerního slotu zařadit nějaký nový pořad či dokonce seriál. Jedná se o téměř volné místo mezi Odpoledními televizními novinami a nekonečným seriálem Ulice.

Téměř hodina, tak to je čas, který by chtěla televize Nova vyplnit svým původním formátem, chtěla by jej vysílat každý všední den. O jaký projekt se jedná, nechce zatím nikdo prozradit, stále se ještě vybírá a hledá.

Pokud by Nova sehnala nějaký slušný pořad, úspěšně by pokračovala od Odpolední televizních novin volně až do večerního prime-time, kontinuálně by tedy vysílala svůj původní formát. Nejdiskutovanějším pořadem je life-style nebo talkshow.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 28. března 2009 v 13:09 | Reagovat

Vy nják ignorujete komentáře u ostatních článků prosím vás dávejte sem už jiné obrázky k těm článkům dit to ue děs furt stejné hlavně loga Novy.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama