Noc filmových nadějí se blíží

1. března 2009 v 16:00 |  Novinky
Protože se nám pomalu nachýlila jarní sezóna, televize Nova začíná na obrazovku opět vracet svůj tradiční program. Na co se tedy můžeme těšit v rámci projektů Noc filmových nadějí, dozvíte se dnes v druhém článku.

Už minulý rok na podzim jsme vás informovali o tom, že poslední čtvrtá Noc filmových naději nebude rozhodně poslední. Jak jsme slíbila, tak také dodržíme, připravuje se už další v pořadí už pátá Noc filmových nadějí.

Televize Nova spustila speciální stránky věnované právě této akci, která už se na televizní obrazovce objevuje více než dva roky. Speciální stránky má opět na starost jeden z reportérů, který připravuje aktuální info.

V těchto dnech si na nich můžete připomenout všechny čtyři filmové naděje, včetně některých filmů, které v této soutěži soutěžili. Najdete zde také informaci, že už brzy začne hlasování do dalšího kola Noci filmových nadějí.

V průběhu března se těšte na 5. Noc filmových nadějí, kterou opět Nova uvede v půlnočním vysílání, těšit se můžete na několik zajímavých filmů začínajících studentů, každý se zde něco vybere, nestihnete-li film vidět v televizi, přehrát si jej můžete na stránkách nova.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama