Na vlastní oči pokračuje !

18. března 2009 v 20:51 |  Novinky
18. března 10:00 - Prostřednictvím dnešního článku bychom chtěli zpochybnit některé články, které se objevili před časem na hlavních stránkých bulvárních novin. Máme aktuální vyjádření z televize Nova, jak je to tedy s pořadem Na vlastní oči.

O tom, že Radek John definitivně ukončil svůj pracovní poměr v televizi Nova už víte, inforomovali jsme vás o tom, již před časem. Stejně tak jsme vás informovali o tehdějším kolapsu Josefa Klímy, přímo ve studiu pořadu Na vlastní oči.

Po těchto incidentech se na povrch dostali informace, že by se měl tento pořad ukončit a to z důvodu, že jej nemá kdo moderovat, informace ale nejsou pravdivé, získali jsme dokonce aktuální informace od mluvčí Michaely Fryčové.

Ta se vyjádřila slovy, že poařd Na vlastní oči v ždáném případě nekončí, v televizním programu jej můžeme stále vidět a to minimálně do června letošního roku a to těsně před prázdinovou pauzou, zda se objeví i v září, zatím nevíme.

* V závěru našeho článku bychom se rádi vyjádřili k problémům na našem blogu. Promlémy nastali kvůli špatnému zveřejňování článků. Spolčnost blog.cz nám vzkázala tohle: ,,Tímto problémem se aktuálně zabýváme, měl by být v nejkratší možné době odstraněn.'' Vše by mělo snad fungovat již o víkendu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama