Hlavní téma včerejšího dne: Padla vláda !

25. března 2009 v 10:00 |  Novinky
Televize Nova včera opět potvrdila svoji pozici leadra a to v obalsti zpravodajství, má slušnou pozici k informování a k tomu ještě zpravodajské internnetové stránky plus nejkvalitnější zpravodajskou techniku v Česku.

Hlavní téma včerejších televizních novin bylo jednoznačně téma: Pád vlády Mirka Topolánka. Televize o tom informovala ve speciálních živých vztupech, které mimořádně nasadila do Rychlých Televizních novin.

V hlavní zpravodajské relaci opět použila dynamčinost reportáží s kvělitně udělány přímými přenosy přímo s Poslanecké sněmovny, kde celou akci monitoroval osvědčený politický zpravodaj Novy Vladimír Keblůšek.

Na zpravodajském portálu Novy tn.cz jste mohli celý den sledovat aktuální informace o dění v Poslanecké sněmovně a to nejen speciálního přímého přenosu, ale také díky on-line reportáži z místa konání celé akce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza hol. Tereza hol. | Web | 25. března 2009 v 10:22 | Reagovat

ale občas si po sobě nepřečte text a pouštět do éteru něco s jednou hrubkou a dalším překlepem...? Jistě, stane se. Osobně mám problém po sobě odhalit překlepy,např. ve Wordu, a řadu věcí objevím, až když text visí na webu :-)

Nova kvalitou reportáží, zpracováním a investigativnosti si vede v oblasti zpravodajství dobře, veřejnoprávní TV má velkou konkurenci.

Ale nějak jsem nepochopila smysl tohoto článku! Reklama? Samochvála? :-O PR zpráva? Píší ji přímo lidé z televize nebo někdo, kdo je za to placený? A jestlipak to visí i na Četce? (bohužel z domu nemám přístup, tak se pouze řečnicky dotazuji)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama