Dočkáme se seriálu 90210

23. března 2009 v 16:00 |  Novinky
Pamatujete si ještě legendární americký seriál Beverly Hills 90210, ti z vás, co sledovali televizi Nova v počátcích, tak určitě ano. Spolu se seriálem Merloce Place se zapsali do dějin českých teenagerských seriálů USA.

Mnozí z vás možná nevíte, že se v minulém roce začal natáčet tzv. spin-off tohoto seriálu, jedná se o pokračování, ve kterém se objeví po několika letech spustu nových herců, dokonce se objeví i několik ze starších dílů.

Společnost CME, která mimochodem vlastní i slovesnkou televizi Markíza koupila právě pro slovenskou televizi vysílací práva na seriál 90210, což je volné pokračování seriálu. Je velice pravděpodobné, že by se seriál mohl objevit v budoucnu na Nově.

Nova již nyní sestavuje svůj podzimní program, ovšem nechce o něm mluvit, je to zřejmé a to kvůi konkurenci. Zda se v programu objeví zcela nový seriál 90210 zatím není jasné, ovšem možná Nova čeká na vývoj sledovanosti v USA.

V USA se nyní vysílá 1. řada, která má zatím 16 dílů z celkových 24. Sledovanost je na kanálu The WB výborná, zcela jistě bude seriál pokračovat i druhou řadou a to od podzimu. Intenzivně se také připravuje spin-off seriálu Merloce Place, který má začít rovněž na podzim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | E-mail | 23. března 2009 v 16:39 | Reagovat

Je naozaj výborné, akou rýchlosťou sa tento seriál na novu dostal. Je to super, i keď na nove sa v poslednej dobe objavujú len samé seriálové novinky a stará seriálová klasika sa úplne vytratila. Neuvažuje nova o nasadení repríz niekt. starších seriálov aspoň na kanál nova cinema? Tam sa vysiela stále len to, čo aj v súčasnosti na nove, ibaže s krátkym oneskorením. Bude tam v budúcnosti aj niečo z týchto starších seriálov?

Ďakujem za odpoveď.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama