Další smrt v Ordinaci v růžové zahradě !

26. března 2009 v 10:00 |  Ordinace v růžové zahradě
Šok! Tak ten už brzy čeká na některé diváky v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Šok čeká vcíe než 2 miliony diváků, kteří pravidelně každé úterý a čtvrtek usedají k obrazovkám televize Nova a sledují tento seriál.

Po Janu Hackenovi čeká diváky další smuté scény. Jedná s postav tento seriál definitivně opustí. Scény se smtí jedné z postav se natáčely před více než měsícem. Tento díl se bdue vysílat u příští týden.

Postavou, ketrá v seriálu zemře je seriálová manželka Jindřicha Valšíka - Cilka Valšíková. Ta se po velmi náročné operaci ze své nemoci již nezotavý, upadne do kómatu a svému zranění nakonec také podlehne.

Podle hlavní představitelky Zdeny Herfortové, kterou mohou diváci znát jako dabérku hlavní postavy v seriálu To je vražda, napsala, se ji v seriálu moc dobře hrálo, prožila zde několik krásných let, nejváce vzpomíná na svého seriálového manžela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dvaapůlchlapák Dvaapůlchlapák | E-mail | Web | 26. března 2009 v 15:12 | Reagovat

Ahoj,jsem rád že jste dali článek jenom o Dva a půl chlapa ;) Byl bych rád kdyby jste věděli něco o vysílání 5,6 série či sledovanosti napiště nějakou novinku nebo napište mi na web nebo email díky...Máte dobrý web :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama