Co nového nabídne Ulice v následujících dílech ?

9. března 2009 v 10:00 |  Ulice
Pokud jste příznivci nováckých seriálů Ordinace v růžové zahradě a Ulcie, tak můžete jásat. Pro návštěvníky tohoto blogu připravujeme speciální články o tom, co čeká hrdiny vašich oblíbených seriálů v dalších dílech. Nejdříve se podíváme na seriál Ulice.

Spoustu dílů se nyní bude točit kolem herny, Lumíra a Vasila, spolu s tím bude spojená také Světlana. Lumír bude bojovat s Vasilem o hernu. Do herny nečekaně příjde policie a zatkne Vraťu se Světlanou, Vasil stihne uprchnout a schovat se na nějakém bezpečném místě. Světlana se chce odstěhovat od Lumíra k Vraťovi, zjistí ale, že Vraťa ji nikdy neměl rád z lásky, byla jenom zprostředkovatelem.

Další příběh se bude točit kolem Zuzany, která se po pátečním incidentu v Ulici rozhdola opustit pekařství Stárek. To se ale nelíbí Hrihorijovi a tak za ni bude orodovat u Stárka. Ten ji na konec na chvíli v práci nechá, potom anjde záminku a stejně ji vyhodí. Problém bude také s bydlením, na ubytovně nesmí v žádném případě bydlet. A tak se stane to, že se oba odstěhují z Ulice.

To, co dělá Vladímír Kukačka Jitce už překročilo všechny hranice, citové vydírání na nejvyších pozicích. Ale to co se na Jitku chystá, bude opravdu něco. Vladimír se bude cítit ukřivděný a proto všechna zloba, jak od policie, tak od některých z Ulice padne právě na ni, jak se s tím vypořádá ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama