Bude Dana Morávková v Ordinaci v růžové zahradě ?

6. března 2009 v 16:00 |  Ordinace v růžové zahradě
Nejdiskutovanějšími články včerejšího dne, jak v bulvárních novinách, tak na portálech nova.cz a tn.cz byl velkolepý přestup Dany Morávkové z konkurenční stanice na Novu. Co vše už o tom víme a jaké je pravděpodobnost, žeje to pravdivé, dozvíte se v dnešním druhém článku.

Dana Morávková, tehdejší moderátorka Snídaně s Novou, nyní hvězda konkurenčního seriálu by se pdole některých předpokladů měla vrátit zpět do televize Nova a to hned do dalšího seriálu - Ordinace v růžové zahradě 2.

Podle bulvárních plátků by se jednalo o nejvěští přestup roku 2009. Nova se zatím k tomuto nijak nevyjádřila, nechce potvrdit tuto zprávu, přesto ji ale ani nepopřela. Podle slov vedoucí projektu Ordinace je to ale možné.

Když byl s šéfkou Ordinace na začátku zaří rozhovor ve Snídani s Novou prohlásila, že v červnu by se mělo v Ordinaci stát něco velkého, co nebudou prozrazovat. Zda se bude jednat o nástup Dany Morávkové nikdo neví.

Jisté je, že se bude dít něco s kamenickou nemocnicí. Podle deníku Blesk, by měla Morávková nastoupit už ve 122. díle, ten Nova odvysílá 23. června. Zatím musíme pouze čekat na bližší informace, které budou určitě příbývat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama