Březen 2009

Noc filmových nadějí se blíží

1. března 2009 v 16:00 Novinky
Protože se nám pomalu nachýlila jarní sezóna, televize Nova začíná na obrazovku opět vracet svůj tradiční program. Na co se tedy můžeme těšit v rámci projektů Noc filmových nadějí, dozvíte se dnes v druhém článku.

Už minulý rok na podzim jsme vás informovali o tom, že poslední čtvrtá Noc filmových naději nebude rozhodně poslední. Jak jsme slíbila, tak také dodržíme, připravuje se už další v pořadí už pátá Noc filmových nadějí.

Televize Nova spustila speciální stránky věnované právě této akci, která už se na televizní obrazovce objevuje více než dva roky. Speciální stránky má opět na starost jeden z reportérů, který připravuje aktuální info.

V těchto dnech si na nich můžete připomenout všechny čtyři filmové naděje, včetně některých filmů, které v této soutěži soutěžili. Najdete zde také informaci, že už brzy začne hlasování do dalšího kola Noci filmových nadějí.

V průběhu března se těšte na 5. Noc filmových nadějí, kterou opět Nova uvede v půlnočním vysílání, těšit se můžete na několik zajímavých filmů začínajících studentů, každý se zde něco vybere, nestihnete-li film vidět v televizi, přehrát si jej můžete na stránkách nova.cz.

10. týden

1. března 2009 v 10:00 Next week
Každý týden vás právě v tuto dobu informujeme o tom, co si pro vás televize Nova nachystala do dalšího týdne, dnes to nebude vyjímka. Po sérii ne moc úspěšných týdnů Nova rozbalila všechny svoje překvapení a vrhla se do jarního schématu.

Co se týče seriálové nabídky, tak je tento týden velice bohatá. Už zítra se můžete ve 20:00 těšit na premiéru třinácté řady kriminálního seriálu Kobra 11. V úterý pak startuje premiéra třetí řady Kriminálky New York, o pár hodin později uvidíte reprízu páté řady Kriminálky Las Vegas. Ves tředu se můžete těšit na další nové díly seriálu Comeback, na středeční dopoledne je také připravena šestá řada seriálu Odložené případy, také v premiéře. Ve čtvrtek se těšte na reprízu osmé řady Kobry 11, v pátek potom na reprízu šesté řady Julie Lescout.

Na následující týden si také Nova nachystala 6 premiérových filmů. Už zítra ve 22:30 to bude americko-nizozemský film s názvem Alibi. Ve středu přesně o půlnoci si nenechte ujít americko-kandadský thriller Černý vdovec. V sobotu odpoledne se těšte na německý romantický film s názvem Láska přichází z hor. V sobotu se těšte na český megafilm Medvídek (o něm vás budeme informovat v příštím týdnu). Na nedělní večer je pak nachystán horor Oni přicházejí, dopoledne potom americký krimifilm McBride: Vražda po půlnoci.