14. týden

29. března 2009 v 10:00 |  Next week
Je až neuvěřitelné, jak ten týden letí, je tu poslední Next week v měsíci březnu. Ten příští už bude v neděli 4. dubna. Pokud si říkáte, co tady dělá nový článek již v devět hodin ráno, musíme vás upozornit na to, že se dnes ve dvě ráno posunuly hodinky o hodino dopředu.

Pojďme se ale nejdříve podívat, co nám nabídne televize Nova mezi seriály. Už v úterý se můžete těšit na reprízu sedmé řady amerického sci-fi seriálu Hvězdná brána. O den později si určitě nenechte ujít nováckou premiéru Komisaře Rexe, v sobotu ráno to potom bude nový americký animovaný film Admirál Bublina útočí.

Filmová nabídka nebude také příliš pestrá. Těšit se můžeme pouze na dva premiérové filmy. Už v sobotu večer ve 20:00 to bude anerický dobrodružný film Do hlubin, o den později v dopoledních hodinách to bude další ze série amerických kriminálních filmů, tentokrát s názvem McBride: Nalaďte si vraždu.

Ve středu 1. dubna ve 20:00 bohužel neuvidíme další epizodu Comebacku a to kvůli fotbalovému zápasu mezi Českem a Slovenskem. Další sportovní událost bude potom v neděli, kdy můžete sledovat Velkou cenu Formule 1, tentokrát VC Malajsie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TV Nova TV Nova | 29. března 2009 v 14:23 | Reagovat

TV Nova má vplánu svou rodinku rozšířit o další programy k součastným TV Nova, TV Nova Cinema, TV Nova Sport do budoucna chystá zpravodajský program TV Nova News, hudební program TV Nova MTV a chybět by neměli ani programy jen o počasí nebo dopravě jestli budou názvy TV Nova Weather nebo TV Nova Right nevíme. Co si, ale většina z nás přeje, aby TV Nova spustila dětší program např. TV Nova Kids a pořad o sci-fi, fantasy např. TV Nova Sci-fi nebo TV Nova Fantasy také by mohl být komediální program TV Nova Comedy uvidíme.

2 web web | E-mail | Web | 29. března 2009 v 19:32 | Reagovat

Tuto informaci můžeme popřít, Nova zatím neplánuje v horizontu několika let mimo MTV žádný jiný kanál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama