13. týden

22. března 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a tentokrát už ve správný čas vám přinášíme nedělní první článek. Od dnešního dne by snad mělo být vše v pořádku a zveřejňování článku bude vždy pravidelné, jak jste byli zvyklý. Začínáme tedy Next week.

Co se týče seriálové nabídky, tak ta nebude v příštím týdnu příliš pestrá, těšit se můžete pouze na 2 nové seriálové řady. Hned tu první Nova uvede ve středu a sice před seriálem Ulice, připravena je šestá řada seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysly. O dva dny později je pak nachystána také repríza deváté řady seriálu Kobra 11. Určitě se ale také dívejte na středeční díl seriálu Comeback, protože si nyní dá 14 dní pauzu. Další díl bude až 8. dubna.

Zato filmová nabídky bude trochu pestřejší, na příští týden je nachystáno dohromady šest nových premiérových filmů. Hned ten první můžete sledovat v pondělí ve 22:30, jedná se o americkou komedii s názvem Divoká jízda. O den později ve 22:50 tu bude americko-ruský akční film pod názvem Tichý spojenec. V sobotu můžete vidět další tři filmy. Už ve 14:20 to bude tradiční německý romantický film - Dva miliony hledají tátu. Ve 20:00 se dívejte na americkou akční komedii Pán domu a hned po něm ve 21:55 si nenechte ujít americký film Údolí stínů. V neděli dopoledne tu bude další díl kriminálního filmového cyklu Mc Bride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý, v 10:35.

Už příští neděli se také těšte na první závod Formule 1, co nového Nova chystá a jak to bude vypadat se dozvíte v dalším článku, dnes v 16:00...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tadeáš Havlík Tadeáš Havlík | E-mail | 22. března 2009 v 12:47 | Reagovat

Dobrý den, ahoj,

mám pro Vás, Tebe, skvělou nabídku :)! Pravděpodobně často sháníte, sháníš více informací o TV Nova. Navštěvujete, navštěvuješ stránky www.nova.cz, www.novacinema.cz atd. možná i subdomény www.nova.cz/ordinace, www.nova.cz/ulice -ale co takhle založit pořádné webové stránky? :) Nějak se pojmenovat a mít www.nova.neco.cz a www.nova.neco.cz/ordinace? Název www.televizenova.blog.cz je dlouhý a málo kdo si jej zapamatuje navíc stránky je těžké rozšiřovat, kdybi byla placená verze bylo by více možností a nějaká soutěž by se dala taky spustit. Každý soutěžící by musel něco investovat, musel by si regystrovat e-mailovou adresu, subdoménu cokoliv. Hledám tým který by dělal web. Web co chci založit by měl pár informací o TV Nova, Óčko TV, T-Mobile, Vodafone, pořady T-music chart, Ordinace, Ulice možnost regystrace do clubu atd. Pokud máte, máš zájem určitě nám napište, napiš. Předem děkujeme. S pozdravem Havlík

2 Roman.P Roman.P | 22. března 2009 v 22:15 | Reagovat

Neoficiální web o Ordinaci již má širkou klientelu www.ordinace2.wbs.cz!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama