12. týden

15. března 2009 v 12:08 |  Next week
15.března 10:00 - Týden je opět pryč a my vám na našem blogu, bohužel v trochu pozdějším čase a to kvůli nefunkčnosti nastavování zveřejnění článku, přinášíme další vydání Next week, ve kterém se opět dozvíte zajímavosti z televize Nova.

Nejdříve se podíváme na to, co se děje kolem seriálů. Bohužel příští týden nebude na nové řady seriálů příliš pestrý, seriály jsou nyní rozjety a nechystáají se zatím žádné nové. Jedinou novinkou je premiéra druhé řady amerického seriálu Las Vegas: Kasíno a to ve středu.

Co se týče filmové nabídky, tak ta je opravdu pestrá, na příští týden je připraveno celkem 7 filmových premiér. Už zítra se těšte na americkou komedii Šílený rande a to od 22:35. Ve středu ve 23:00 můžete sledovat kanadský kriminální film Nepohodlný svědek. V pátek večer hned poo 3. díl Kameňáku se dívejte na premiéru americké komedie Duece Bigelow: Evropský gigolo, sledovat jej můžete od 22:10. V sobotu odpoledne je tu připraven pravidelný německý romantický film, tentokrát pod názvem Hledám maminku. V ten samý den ve 20:00 si nenechte ujít třetí pokračování amerického akčního filmu Mission Impossible. V noci ze soboty na neděli můžete sledovat další americký krimifilm a sice Soumrak nad Manhattanem. V neděli dopoledne si nenehte ujít krimifilm McBride: To je vražda, madam.

Už v pátek 20. března začíná velká událost pro studentský film. Z pátku na sobotu prooběhne na obrazovkách Novy již 5. Noc filmovcýh nadějí a vy můžete být při tom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama