Šok! Radek John odchází z Novy

24. února 2009 v 10:00 |  Novinky
Tak to opravdu nikdo nečekal. Včera vyšla speciální tisková zpráva televize Nova, že moderátor, reportér a scénárista Radek John odchází z televize Nova. Co azjímavého se děje v této kauze, čtěte v dnešním prvním článku.

Moderátor a reportér Radek John pracuje na televizni Nova už dlouho. Na Nově začal pracovat již v roce 1993, to ještě ani nevysílala. Spolu s Josefem Klímou připravují už 15 let pořad Na vlastní oči, který je velice úspěšný.

Jak to bude vypadat po odchodu Johna ? Je velice pravděpodbné, že pořad Na vlastní oči bude pokračovat dál, pouze s Josefem Klímou a osatními reportéry. Zvládnou ale připravovat reportáže i nadále?

Otázka může také být, zda se bude ještě objevovat v některých projektech Novy nebo jestli je definitivně odepsán. Jitsé ale je, že má velké šance na získání již několikátého zrcátka Tý Tý, které se uskuteční v březnu. Odchod Radka Johna z Novy je určitě velká škoda, jak pro televizi, tak pro diváky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 24. února 2009 v 12:05 | Reagovat

to mš úplně šokovalo.....Prosím kdy se dočkáme té změny na blogu třeba njáký článek o blogu atd.....těším se třeba i na rozšíření aktualizace atd napište nám něco o tom...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama