Shrnutí měsíce - únor 2009

28. února 2009 v 18:20 |  Shrnutí měsíce
Tento měsíc byl extrémně krátký, měl pouze 28 dní, za to byl ale plný novinek, které se v hojné míře točili právě kolem televize Nova. Co vše nás v tomto měsíci potkalo, pojďte se podívat na dnešní druhý článek.

Už 4. února 2009 oslavila televize Nova svoje 15. narozeniny a slavila ve velkém, připravila pro svoje diváky spoustu překvapení, těšit se mohli na speciální střihové pořady, na reprízy těch nejúspěšnějších pořadů a samozřejmě na spoustu internetových specialit.

Na začátku února také probíhala anketa Anno, kde diváci rozhodli, kdo se stal nejlepším mužem, ženou, pořadem nebo filmem roku. Vyhrál Martin Dejdar, Zlata Adamovská nebo třeba Orinace v růžové zahradě 2.

Oslavovali i některé poařdy na Nově. 15. let oslavila i Snídaně s Novou spolu s Televizními novinami, svůj první rok oslavil zábavný pořad Mr. GS a 150. vydání slaví také pořad Koření, který můžete sledovat v sobotu v podvečer.

Začali se natáčet i nové projekty, na záři je Nova vybavena zbrusu novými seriály, tím prvním je seriál z prostředí módního časopisu Dokonalý svět a druhý je z prostředí fotbalového s názvem Okresní přebor.

Už tento čtvrtek také odstartoval úplně nový pořad - Druhá šance, který se líbí především mladým lidem, prokázali to grafy a sledovanost ze čtvrtka. Dnes si na Nově zvolíme Českou Miss za rok 2009.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama