Retro Televizní noviny na tn.cz

6. února 2009 v 16:00 |  Internet
Zpravodajský portál tn.cz si pro svoje věrné uživatele a diváky přirpavil opravdu lahůdku. Bude vysílat staré kousky své nejlepší zpravodajské relace a sice té nejsledovanější - Televizní noviny.

Od středy 4. února můžete na serveru tn.cz sledovat ty nejlepší momenty z Televizních novin, které jste mohli vidět přesně před patnácti lety. 4. února 2009 tedy můžete sledovat Televizní noviny z 4. února 1994.

Celý projekt řídí jedna z vedoucích tn.cz Kateřina Lang, která také jednotlivé příspěvky připravuje a chystá. Není to samozřejmě nic lehkého, vysílat se budou třeba pouze ty příspěvky, na které má televize Nova vysílací práva.

V těchto někdy až dvanáctiminutových příspěvcích tedy neuvidíme některé zahraniční reportáže jiných agentur nebo některé sportovní přenosy. Přesto se můžet těšit na historické Televizní noviny tak, jak byli tehdy.

Kdo tedy nezažil zrod nejsledovanější televizní stanice v Česku, může si od 4. února každý den na tn.cz připomenout to nejlepší z Televizních novin. Určitě nám dáte za pravdu, že takových projektů by mohlo být více.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama