Nova není spokojená s digitalizací

9. února 2009 v 16:00 |  Novinky
Televize Nova není spokojená s digitalizací, tvrdí to alespoň generální ředitel televize Nova Petr Dvořák. Ten prozradil v jednom z rozhovorů, že není spokojen s tím, jak stát informuje o digitalizaci, která právě probíhá.

Za několik málo týdnů se definitvně vypne v některých obalstech analogové vysílání, v tuto chvíli již bude dostupné pouze digitální vysílání. Vypínat se ale bude zatím v hlavním městě České republiky - v Praze.

Podle Dvořáka však občané nejsou dobře informovaní. Stát sice tvrdí, že informuje dostatečně pomocí letáků a pojízdných aut, které jezdí už několik dní po městě. Nově to ale přesto nestačí, co s tím bude dělat.

Nova má právo odstoupit o technického plánu digitalizace a to za podmínky, že nebude splněna informovanost diváků a tedy zaručena sledovanost televize Nova.

Stanice se do reklamní kampaně pouští také, v místě kde se bude analogové vysílání vypínat, pouští speciální upoutávky, které mohou vidět pouze diváci v místě, tedy v této chvíli v hlavním městě v Praze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama