Mr. GS slaví 1. rok

10. února 2009 v 10:00 |  Novinky
Zábavná talkshow pánů Michala Suchánka a Richarda Genzera Mr. GS oslaví právě dnes svoje 1. narozeniny, je tudíž naší poviností se o tomto krásném svátku na našem televizním blogu zmínit.

V dnešní době je už úspěch udržet se se zábavným pořadem na obrazovce déle než čtvrt nebo půl roku. Dvojice Suchánek-Genzer to vydrželi celý jeden rok a jsou stále zábavní, divákům se libí a tento trend doufáme, že bude pokračovat i nadále.

První díl tohoto pořadu jste mohli na obrazovkách televize Nova vidět přesně před rokem čili 10. února 2008. Mezi prvními hosty se objevila moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová a kouzelník Pavel Kožíšek.

Za celý rok, kdy se odvysílalo více než 40 dílů této talkshow jste mohli vidět více než 90 hostů v tomto pořadu. Po celou dobu je s Michalem Suchánkem a Richardem Genezerem ve studiu i kapela a sice Václav Kopta without Band.

Tento pořad pokračuje na obrazovce Novy i v tomto roce, bude mít pevně stanovený čas a to v neděli večer po realityshow Výměna manželek a publicistickém pořadu Střepiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama