Koření - jubilejní díl už v sobotu

20. února 2009 v 16:00 |  Novinky
Už zítra můžete na televizní obrazovce vidět další díl oblíbeného pořadu Koření, který pro vás celý týden připravuje tým zahraniční redakce televize Nova. Připravila si pro vás spoustu zaímavých věcí, které a co nového v Koření ?

Už v sobotu 21. února 2009 oslaví pořad Koření svůj jubilejní 150. díl. Už několik let je s vámi pořad Koření, který baví a poučuje svoje diváky každou sobotu v podvečer. Na jaké reportáže se můžete těšit během jubilejního dílu ?

Uvidíte jak Mexico City bojuje proti skvrnám od žvýkaček, v jakých disciplínách soutěží otrlí indičtí olympionici nebo šaty, které se nedají prát. Při kontaktu s vodou se totiž ihned rozpustí. V Koření uvidíte rodinou, která se rozhodla projet celý americký kontinent na kole, a to i se dvěma desetiletými dvojčaty. V Kambodži uvidíte zachraňovat vzácného krokodýla, v Německu Koření navštíví kliniku, kde si záda napravují psí mazlíčci a poznáte i hrobaře, jehož největší vášní jsou modely bagrů a traktorů.

Těšte se tedy na další díl s číslem 150. Doufejme jen, že tento skvělý poařd se dočká ještě dalších a dalších pokračování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama