Generální ředitel Novy včera v rádiu

4. února 2009 v 16:00 |  Novinky
Současný generální ředitel Televize Nova Petr Dvořák byl včera hostem v rozhlasovém pořadu Václava Moravce Impulsy Vácalva Moravce na rádiu Impuls. Pokud byste čekali nějaké nové poznatky o programové struktuře, tak byste čekali marně.

Generiální ředitel byl v rozhlasovém pořadu více než dvacet minut, za tu dobu se vyjádřil ke spoustu věcem, pojďme si úvést ty nejvěští události, které se ve včerejším pořadu objevili, musíme dodat, že velké množství pořadu bylo pouze o finanční situaci Novy.

Co se týče finanční situace Novy, Petr Dvořák zdůraznil, že v době finanční krize Nova nebude investovat příliš do některých projektů (investice do nových projektů - v zítřejším článku), uvedl také, že díky krizi může být posunut start nové hudební stancie MTV.

Jak už jsme vás několikrát informovali, Nova by měla spoustit novou stanici zhruba na jaře, vše ale bude pravděpodobně jinak, předpokládaný start se přesová na polovinu roku, tedy na prázdiny, to je ale programová skladaba slabá, takže spíše až na podzim. Dvořák také nevyloučil, že by se letos stanice nemusela spustit vůbec.

Dalším problémem byla sledovanost. Podle Dvořáka se Nova stále bude zabývat mediální skupinou 15-54, investor si to také přeje. Sledovanost je prý v dlouhodobé tendenci přiměřená a celkem rovnovážná, beze změn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama