Druhá šance bude mít svůj web

19. února 2009 v 17:30 |  Novinky
* V prvé řadě se vám jménem našeho blogu musíme omluvit. Mnozí z vás již od ranních hodin netrpělivě čekali na náš první článek, bohužel se nedočkali. Na našem blogu nastali jisté technické komplikace a proto jste nemohli tyto články vidět v pravidelný čas. Už zá pár minut bude ale vše v pořádku a články tu budou. Děkujeme za pochopení...

Projekt Druhá šance, který bude od jara novým pořadem Novy startuje už za několik málo dní. Přesněji 26. února - ve čtvrtek. Právě v tento den se rozjede pořad, který si mnozí z vás určitě oblíbíte, těšit se můžete na spoustu zajímavých a emotivních situací.

Protože Nova tento projekt nasazuje v čas, kdy je televize úzce spojena s internetem, samozřejmostí bude , že se můžete těšit na zbrusu nové internetové stránky právě k tomuto projektu.

Nova zatím nechce prozradit, kdy nové stránky sputsí, spekuluje se ale přímo o datu 26. února, kdy se celý projekt rozjede. Webové stránky Druhé šance bude mít opět na starosti jeden reportér, který bude dodávat informace a zajímavosti.

To jak celý výsledek dopadne se můžete už za pár dní přesvědčit, za pár dní vám také přineseme recenzi nových internetových stránek pořadu. Těšte se už brzy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama