Česká Miss 2009 už dnes večer

28. února 2009 v 10:00 |  Novinky
Již dnes večer můžete na obrazovce televize Nova sledovat prestižní anketu Česká Miss 2009, ve které opět svede boj několik dívek a korunku krásy, ta nejlepší, která celou soutěž vyhraje má právo se účastnit Miss Universe pro letošní rok.

Televize Nova zredukovla vysílání Miss pouze na jednu soutěž. Ještě v minulém roce jste mohli sledovat dvě a sice Českou Miss a Miss ČR. Nyní se Nova rozhodla, že vysílat bude pouze jednu ze zmiňovaných.

Už dnes večer odstartuje velkolepá akce, která bude opět vysílána v přímém přenosu z pražského ruzyňského letiště, konkrétně potom z Terminálu 2, podobně to vypadalo i v minulém roce, kde celou akci moderoval Maroš Kramár.

Dnes večer Vás bude provázet zkušené moderátorské duo a sice bratrská dvojce Václav a Saša Rašilovi, Václava znáte ze seriálu Ulice a Sašu ze Soukromých pastí nebo z nového seriálu Dokonalý svět, který bude Nova vysílat na podzim.

Ze známých hvězd dále vystoupí například Dara Rollins, po dlouhé době se objeví také jedni ze soutěžících X-Factoru ALL X. Příjde ale i Ondřej Ruml, Petr Bende nebo třeba Kamil Střihavka, mezi porotou bude hvězda pořadu Clever Milan Štaindler.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama