Bude Nova natáčet Sanitku 2 ?

23. února 2009 v 10:00 |  Novinky

Už dlouho se v zákulisí české scénaristky mluví a spekuluje o tom, jak to bude dál ze seriálem Sanitka, velice úspěšným seriálem Československé telvize. Nyní je velká možnost, že se budou natáčet nové díly.

Na veřejnost pronikla informace, že právě v tuto dobu jeden z předních českých scénaristů Ivan Hubač píše pokračovaní k jednomu s nejslavnějších seriálů minulého století. Co nám z toho může vzniknout?

Už před několika lety chtěla televize Nova natočit podobný projekt, plán se nezdařil a tak je možné, že vše výjde nyní. Seriál Sanitka by byl velký projekt, bude nyní záležet jen na tom, kdo vyhraje a dostane právo natáčet.

Varianty jsou celkem dvě, buď se do natáčení pustí veřejnoprávní televize nebo televize Nova. Přislíben je také staronový režisér Jiří Adamec, který by si mezi pauzou Pojišťovny štestí natočil další seriál.

Pokud by vše vyšlo, seriál by se mohl začít natáčet již za rok. Vše by ale muselo jít podle plánu. Zda-li se někdy projekt dostane na nejsledovanější stanici v Česku nědokáže dnes nikdo říci, možnost tu ale určitě je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama