ANNO 2008 - už za týden

1. února 2009 v 16:00 |  15 let TV NOVA
Vždy v neděli v tento čas vás pravidelně informujeme o tom, co uvidíte za týden v neděli ve 20:00, po dobu speciálních pořadů k patnáctému výročí Novy, to byli právě tyto anonce. Dnes vám představíme další ročník ankety Anno.

Taky jste zvědaví, kdo se letos stane mužem, ženou a pořadem roku. Myslím si, že ano. Celá tato akce vypukne netradičně v neděli ve 20:00 v čele s moderátorem celé akce, kterým se stane Leoš Mareš, známí s nováckého Esa.

Přímý přenos bude trvat téměř dvě hodiny, během celého přenosu uvidíte kromě předávání cen těm nejlepším také řadu hostů, mezi nimi to bude zpěvačka Lucie Bílá nebo Ewa Farná. Dalším hosem bude i Ondřej Ruml z X-Faktoru, hvězd bude ale mnohem víc.

Už teď nám můžte psát do komentářů, kdo si myslíte, že by měl vyhrát v Anketě Anno 2008. Můžete také napsat, proč právě vámi zmíněný by měl vyhrát.

Nezapomeňte také dnes večer sledovat poslední ze speciálních pořadu televize Nova, kde vám představí posledních 5 let vysílání Novy. Mezi moderátory večera budou třeba Karel Voříšek z Televizních novin nebo Matyáš Valenta z Ulice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama