ANNO 2008 - jak to dopadlo ?

9. února 2009 v 10:00 |  Novinky
Včera večer vyvrcholili na obrazovkách Nova 15. narozeniny televize Nova. U této příležitosti se předávali prestižní ceny Anno 2008, za nejlepšího muže, ženu, pořad a další. V dnešním prvním článku se dozvíte, jak vše dopadlo.

I když se většina diváků na tento pořad dívala a kdo ne, přečetl si již výsledky na portálu tn.cz, my vám stejně přineseme to, jak vypadají výsledky. Mezi ženami se to dopadlo následovně: 1. Zlata Adamovská, 2. Hana Maciuchová, 3. Lucie Borhyová. Gratulujeme.

Předávali se ceny i v kategorii muž roku, kde překvapivě neobsadil žádnou příčku moderátor celého večera Leoš Mareš. Výsledky dopadli takhle: 1. Martin Dejdar, 2. Karel Voříšek, 3. Rey Koranteng. Gratulujeme i tady.

Mezi pořady vládly seriály, všechny tři příčky obsadili oblíbené novácké seriály. Tady jsou výsledky: 1. Ordinace v růžové zahradě, 2. Ulice, 3. Comeback. Seriály jsou na televizní obrazovce velice populární.

Za nejlepší film minulého roku byl vyhlášen film Jana Hřebejka Nestyda. Speciální cenu generálního ředitele Novy dostal 15 let starý pořad Na vlastní oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rache rache | 9. února 2009 v 11:48 | Reagovat

bylo to super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama