9. týden

22. února 2009 v 10:00 |  Next week
Týden nám opět utekl jako voda a já vás můžu přivítat u dalšího vydání Next week, v tomto roce se jedná už o 9. pokračování. Na konci celého týdne nám nejkratší měsíc únor vystřídá o něco delší jarní březen. Pojďme se tedy podívat, co si Nova připravila.

Ze seriálové tvorby jsou to tři projekty. Tím prvním to je Kriminálka New York a sice druhá řada, sledovat ji můžete od zítřka v repríze. Dalším seriálem je zepríza amerického sitcomu Ženatý se závazky, začíná ve čtvrtek. V pátek se pak těšte na reprízu šesté řady Hvězdné brány.

A jak to bdue vypadat s premiérovými filmy? Už v pátek to bude první premiérový film a sice americký horor Hlubina, sledovat jej můžete od 23:30. V neděli dopoledne je pro vás připraven americký romantický film s názvem Nora Roberts: Pod nebem Montany. Nedělní večer také spestří americko-německý krimifilm Černá Dahla, sledovat ji můžete od 22:15.

Příští týden se také rozjíždějí dva nové projekty jarní sezóny. Ve čtvrtek se popré objeví pořad Druhá šance, který si rozhodně nenechte ujít. V neděli pak startuje také čtvrtá řada reality-show Výměna manželek, o které vám přineseme dnešní druhý článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama