7. týden

8. února 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč a já vás vítám už při druhém Next week v nejkratším měsíci roku 2009 a sice únoru. Co nás čeká v letoším už 7. týdnu na obrazovkách Novy? Nebude toho moc, protože Nova si stále střeží svoje nejvěští hity až na jaro.

Začneme seriály. Už v pátek se těšte na reprízu sedmé řady německého kriminálního seriálu Kobra 11. O pár hodin později pak začne nový americký seriál Las Vegas: Kasíno. V neděli ráno se těšte na nový animovaný seriál Dobrodružství Antje a jejich přátel, další nový seriál je pak připraven také na nedělní ráno jmenuje se Pirátská rodinka.

Co se týče filmové nabídky můžete se těšit na 4 premiérové filmy. Hned v pátek se můžeme dívat na ruský akční film Countdown ve 23:20. V sobotu odpoledne sledujte druhou a přitom závěrečnou část amerického katastrofického filmu Supernova. V sobotu večer ve 22:00 sledujte americký krimifilm Úkladná vražda. V neděli odpoledne v 15:00 se můžete dívat na americkou romantickou komedii Super náhrdelník.

Již zítra také můžete sledovat další pokračování pořadu Víkend, tentokrát s názvem Zázraky na počkání, takže se určitě dívejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama