Známe logo seriálu Expozitúra

16. ledna 2009 v 10:00 |  Novinky
Už několikrát jsme vás informovali o připravovaných kriminálních seriálech. V minulosti to byl třeba seriál Kriminálka Anděl, který jste mohli sledovat po třináct večerů od září minulého roku 2008. Co ale bude dál ?

Kriminální seriály Nova připravuje i na dále. Důvod je velmi prostý a to ten, že jsou v poslední době oblíbené a to ne jenom v České republice, zahraniční kriminální seriály jsou jedny z nejsledovanějších pořadů.

Nova připravuje další dva kriminální seriály, tím jedním je seriál Expozitúra, který se natačí přes jeden a půl roku. Uvažuje se, že se bude jednat o seriál z prostředí Berdychova gangu. Nedávno si Nova zaregistrovala logo k seriálu, které může být ještě pozměněno.

Mezi další seriál z kriminálního prostředí patří seriál Policie Modrava, který bude řešit nejrůznější kriminální případy z Čech. Kdy se na oba slibované seriály můžeme těšit zatím zdroj z televize neprozradil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenda Zdenda | 10. června 2014 v 23:42 | Reagovat

EXPOZITURA.

2 Zdenda Zdenda | 10. června 2014 v 23:55 | Reagovat

V prípade, že si niekto myslí, že seriál EXPOZITURA bol prehnaný a "policajti" potrestaný tak sa veľmi mýli. V roku 2010 mňa tento šéf tzv.EXPOZITURY urobil peklo na zemi, tento policajný šéf jedného kraja ,celú mafiu ktorá rozkradla o stovkymilionov jednu nemenovanú firmu.Táto mafia sa mi naďalej vyhrážala smrťou a vyvraždením celej mojej rodiny a blízkym známym, vrátane účtovníka spomínanej firmy. Polícia túto mafiu pokrila s tým že sa nič nestalo a začala s nezmyselným obviňovaním mojej osoby s falošnými svedkami a podarilo sa im z môjho života urobiť peklo. Táto mafia s úsmevom naďalej funguje krytá štátnou českou políciou a ja som bol nútený opustiť rodinu a odísť preč do zahraničia alebo sa stať jednou z obetí skorumpovaného systému v celej Českej republike!!!

3 Zdenda Zdenda | 10. června 2014 v 23:58 | Reagovat

Seriál EXPOZITURA je len slabý odvar skutočnej reality o korupcií v tých najvyžšých štátnych orgánoch Českej republiky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama