Výměna manželek je zpět !

6. ledna 2009 v 16:00 |  Novinky
Byť máme teprve začátek měsíce ledna už nyní se v zákulisí televize Nova připravují projekty na září. Jsou ovšem připraveny i projekty na letošní jarní program, to je čas, kdy se do programu opět nasadí nové projekty, mezi nimi bude i další řada Výměny manželek.

Po více než roce diváci Novy konečně uvidí další příběhy rodin, které si vyměnili dámy v domacnosti. Projekt Výměna manželek je připraven a nyní probíhají jisté dokončovací práce na závěrečných dílech, které uvidíme až ke konci sezóny.

Zatím není známo, kolik bude mít tato další řada dílů, uvažuje se ale o počtu kolem deseti nových dílů. Není také zatím jasné, kdy Nova projekt nasadí, je ale hodně pravděpodobné, že pořad Výměna manželek bude mít nedělní hlavní vysílací čas - ve 20 hodin.

A od kdy se na něj můžeme těšit ? Podobně jako u seriálu Comeback můžeme uvažovat dvě data na přelomu února a března, buď tedy 22. února nebo 1. března, přesné datum se dozvíme zhruba do jednoho měsíce, kdy Nova odtajní celý jarní program včetně novinek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama