Všichni se těší na Comeback !

22. ledna 2009 v 16:00 |  Comeback
Comeback - původní český sitcom, tak to naleznete na oficiálních stránkách, které připravuje pro nás pro diváky TV NOVA. Samozřejmě se zde dozvíte všechny důležíté informace o tomto projketu. Prvnímu opravdovému českému sitcomu se daří.

Odvysíláno bylo prvních šestnáct dílů. Mohli jsme jej vidět na podzim, tedy zhruba od září do prosince. Tvůrci tento šestáctidílný slot nazvali první řadou, nevíme tedy přesné počítání seriálu Comeback.

V USA je normální, že seriál pokračuje i po delší přestávce stále stejnou řadou, která je vysílána na podzim nebo ze začátku roku nového. Jak to bude ale u Comebacku? Bude pokračovat první řadou, nebo bude vytvořena speciální druhá řada ?

Na začátku projektu se hovořilo o tom, že seriál bude mít 24 dílů. Zda-li jej rozdělí tvůrci do nesmyslného poměru dvou řad (16,8) nevíme, možná ale bude pokračovat první řada, druhá řada (pokud bude) by se mohla objevit později.

Každopádně se všichni fanoušci těší na zbrusu nové díly, které se na televizní obrazovce objeví v březnu, nezapomenutelné díly si pak mohou diváci zopakovat zdarma na portálu nova.cz, stačí si jen zvolit typ pořadu - Comeback.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama