Vítězem roku 2008 je TV NOVA

7. ledna 2009 v 16:00 |  Novinky
Jako každý rok se několik dní po novém roce bilancuje, probírá se vše, co se za uplynulý rok stalo. Podobně tomu bylo i před časem v médiích, některé agentury vydali zprávy o tom, jak se vedlo televizím v roce 2008. My pro vás máme jenom dobré zprávy.

Infomace o televizi Nova jsou jen a jen dobré. Nova se totiž stala mediálním a televizním vítězem roku 2008. Proč? Projekty, které nasadila do jarního a podzimního programového schématu se velice líbili.

Podle statistik se jedná o jeden z nejlepších televizních roků za několik uplynulých let. Nejsledovanšjím pořadem minulého roku se stali Novoroční Televizní noviny, které sledovalo více než 3 miliony diváků.

Nezpravodajské pořady se také líbili, mezi nejsledovanější patří seriál Ordinace v růžové zahradě 2, jehož sledovanost se pohybovala hodně přes hodnotu 2,5 milionu diváků. Historické hodoty zaznamenaly také publicistické pořady.

Minulý rok na podzim nasadila Nova spoustu nových projektů, které se téměř všechny líbili, divácká obliba byla dokonce tak velká, že podíl sledovanosti v prime-time byl tak velký, že se stal nejvěštím za posledních několik měsíců.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama