Shrnutí měsíce - leden 2009

31. ledna 2009 v 16:00 |  Shrnutí měsíce
Je to neuvěřitelné, ale dnes se rozloučíme z měsícem leden roku 2009. Před námi stojí měsíc nový a sice únor, který bude pro Novu zásadní, oslaví totiž svoje 15. narozeniny. Co nového, ale bylo v měsíci lednu, pojďte si přečíst shrnutí měsíce ledna.

Do Nového roku vstoupila Nova Mejdanem roku z Václaváku, který se stal nejsledovanějším pořadem toho dne. Na Nový rok večer však nesměli chybět novoroční Televizní noviny, které si nenechylo ujít rekordní počet diváků - 3,15 milionu diváků.

Počínaje 18. lednem tohoto roku začala televize Nova s oslavami svých patnáctých narozenin a to ve formě speciálů v televizi, každou neděli uvede jeden speciální střihový pořad. V neděli ráno také uvadí archivní pořady. Pro svoje věrné diváky má připraveno také několik speciálů na nova.cz.

V měsíci lednu byli spuštěny na internetových stránkách Novy nové podsekce pořadů Novy, většinou publicistiky, nové stránky mají o ledna pořady Střepiny, Víkend, Snídaně s Novou nebo Koření, do budoucna se připravují další.

V měsíci lednu začala Nova také vysílat nový americký historický seriál s názvem Tudorovci, který se stal okamžitě uspěšným, sledovat jej můžete vždy v pátek večer, první řada má třináct dílů, existují ještě další dvě řady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama