Ordinace v růžové zahradě už za týden

8. ledna 2009 v 16:00 |  Ordinace v růžové zahradě
Diváky velmi oblíbený původní český seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se už za několik málo dní dočká svého pokračování. Diváci už nyní netrpělivě čekají, jak se budou dále vyvíjet příběhy lékařů a pacientů z kamenické nemocnice.

Po téměř měsíční pauze je celý seriál zpět spolu s novými díly. Tentokrát neuvidíme ani sestřih toho, co diváci mohli vidět v minulém pokračování. Tento speciální díl bývá nasazen většinou po delší pauze než je jeden měsíc.

V Ordinaci se v zásadě nic moc nemění, už brzy se ale budeme muset rozloučit s některými postavami seriálu, můžeme se ale těšit i na další nové, které brzy do seriálu příjdou, kdo bude novou postavou v seriálu se dozvíte už brzy na našem blogu.

Už na příští týden pro vás také na našem blogu připravujeme to, na co se můžete těšit v nejbližších dílech tohoto velmi populárního seriálu. Vedení se už nyní připravuje na čísla sledovanosti a čeká, jestli bude stále divácky uspěšná.

Na tento oblíbený seriál se můžete dívat každé úterý a čtvrtek po celé jaro až do června, kdy bude následovat prázdinová pauza.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 8. ledna 2009 v 18:07 | Reagovat

Nezlobte se v tomhle já umím chodit navíc web o Ordinaci bedu navíc je mnohem úspěšnější než vy ,ale to není předmětem zprávy vy píšete, žr ukážete obaHy dílů, ale ty už jsou u nás 14 dní

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama