Nova sport v HD možná už brzy

10. ledna 2009 v 10:00 |  Novinky
O sportovním kanále Nova sport, který patří pod skupinu společnosti CET 21 a společnosti CME vás informujeme v poslední době čím dál tím více častěji. Je to proto, že o tomto sportovním kanále se stále více mluví a jeho sledovanost stoupá.

Nyní se na povrch dostala zbrusu nová informace, která by mohla být aktuální už za několik týdnu či měsíců. Sportovní kanál Nova sport by mohl rozjet vysílání v HD, tedy ve vysokém rozlišení. Předpoklady a možnost k tomu má.

Podle generálního ředitele Nova sport by mohla v této technologii a vysokém rozlišení vysílat kdykoliv, technicky je na to připravena. Čeká se tedy na rozhodnutí vedení televize, ale také na souhlas Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Sportovní přenosy v zahraničí se ve většině případů vysílají ve špičkovém rozlišení, tudíš v rozlišení HD. Toto moderní zobrazení obrazu by bylo pro sportovní fanoušky a pro diváky této stanice opravdovým přínosem.

O nasazení tohoto formátu se spekuluje o jednom datu a tím je 4. únor, kdy velká Nova oslaví svoje 15. narozeniny. Vše ovšem není ještě jisté. Vedení televize zatím mlčí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 10. ledna 2009 v 10:11 | Reagovat

Vy dáváte k článků furt dookola jedny a ty samé obrázky hlavně loga novy.....Obměnte to trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama