Nova slaví v poslední době velké úspěchy

17. ledna 2009 v 10:00
Televize Nova slaví v poslední době jeden úspěch za druhým a dopomáhají jí k tomu její kanály, tedy jak Nova cinema, tak Nova sport. Pojďme se podívat na úspěch Novy, které se stali v historii několika málo dní.

Začneme nejdříve jednou aktualitou, která proběhla teprve ve čtvrtek. Nova nasadila od dvaceti hodin do vysílání pokračování úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, velká očekávání na seriál po delší pauze přinesla krásná čísla, ve skupině 15+ si jej nenechalo ujít přes dva miliony diváků.

Dalším úspěchem je úspěch filmového kanálu Nova cinema, který je od doby, kdy je zařazen do pozemního digitálního vysílání, stále úspěšnější a sleduje jej čím dál tím více lidí. Poslední rekord je opět ze čtvrtka, kdy sledovanost stoupla na historické hodnoty, na které se od dob vysílání Nova cinema nikdy nedostala, hodnoty jsou: v prime-time v kategorii 15-54 měla sledovanost 2,84 %, což je výseldek více než dobrý.

Úspěch je v tento den připisován hlavně večernímu filmu Pan a Paní Smithovi, který sledovalo více než sto tisíc diváků, kteří právě sledovali televizi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama