Nova slaví i druhý týden

18. ledna 2009 v 16:00 |  15 let TV NOVA
Jak vás pravidelně informujeme, Nova začíná právě v těchto dnech oslavovat svoje patnácté narozeniny. U příležitosti svých narozenin si připravila speciální pořady, které bude vysílat vždy neděli po dobu tří týdnu. Už dnes se můžete těšit na první sestřich s názvem První (k)roky. Jak to bude vypadat za týden.

I za týden čili 24. ledna můžete už od raních hodin vidět, že Nova slaví, pro svoje diváky si připravila totiž to nejlepší z televizního archivu. Na co se můžete těšit za týden ráno ?

08:55 HOGO FOGO - zábavný pořad se Štefanem Margitou a Hanou Zagorovou
10:00 Novoty - pořad Petra Novotného, kde nebudou chybět písně ani humor

Slavit se bude i večer. Nedělním speciálem bude pořad, který bude z cyklu 15 let TV NOVA. Tentokrát jej tvůrci nazvali Druhý dech. A na koho se můžete těšit. Tento pořad bude tentokrát mapovat dalších pět let, tedy od roku 1999-2004.

Moderátory se stanou Dalibor Gondík - moderátor pořadů Go-Go show, Test národa, Rady ptáka Loskutáka, Petr Novotný - moderátor pořadu Novoty, Dobroty, My rádi jíme a Radek John - moderátor pořadu Na vlastní oči. Nezapomeňte se tedy dívat tedy dnes večer a další dva týdny také.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama