Nova.cz spustí nové podsekce !

9. ledna 2009 v 10:00 |  Internet
Pokud jste pravidelnými návštěvníky portálu nova.cz, tak si můžete všimnout, že se zde stále objevují staré podsekce k pořadům, které už dávno na obrazovkách Novy nejsou. Jedná se o pořady a seriály jako Příšně tajné, Kriminálka Anděl, Neviňátka, Pojišťovan štěstí a Soukromé pasti.

Vedení portálu nova.cz se rozhodlo, že tyto portály nahradí zbrusu novými. Ty staré si samozřejmě můžete i nadále prohlížet, jen zde budou chybět pravidělné informace a aktualizace. Na co se tedy můžeme těšit.

Nova.cz pro nás uživatele a diváky připravila celkem čtyři nové podsekce. Tyto podsekce se budou zabývat především publicistickými pořady. Těšit se tedy můžeme na pořady jako Střepiny, Víkend, Snídaně s Novou a Koření.

Celekm můžete na nova.cz navštívit dvanáct podsekcí. Už dnes jich ale bude šestnáct, z toho 11 jich bude plně aktuálních a aktualizovaných. Každou podekci má na starosti jeden z redaktorů, který vše připravuje.

Ovšem to není vše. Už za pár měsíců se na internet dostanou i pořady jako Mr. GS, Občanské judo, Volejte Novu nebo Na vlastní oči. Nova chce totiž udělat kompletní původní tvorbu na internetu, tak snad se toho již brzy dočkáme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 10. ledna 2009 v 10:13 | Reagovat

Napočítsl jdrm hned dvě xhyby bylo by dobré to opravit.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama